Cocomusli to studio kosmetyki profesjonalnej, w którym przyjazna atmosfera oraz wysoki standard usług są na pierwszym miejscu.

Mamy do zaoferowania zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, jak również manicure, pedicure oraz wiele innych zabiegów upiększających. Ponadto, w tym samym lokalu znajduje się również fryzjer, wizażystka oraz stylistka brwi (również makijaż permanentny)– wszystko to razem aby maksymalnie zwiększyć wygodę Państwa wizyt w naszym salonie.

Studio znajduje się w samym centrum Krakowa na ul. Ariańskiej 9/20, niedaleko Dworca Głównego oraz przystanków autobusowych Lubicz oraz Rondo Mogilskie.

Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam studia stacjonarne na kierunku kosmetologia – ze specjalizacją kosmetyka profesjonalna z fizykoterapią i masażem – na Małopolskiej Wyższej Szkole w Krakowie.
Kosmetologia to nie tylko moja praca, ale również pasja. Stale poszerzam swoją wiedzę i kosmetyczne horyzonty robiąc dodatkowe kursy, uczestnicząc w szkoleniach i pokazach kosmetycznych oraz czytając literaturę profesjonalną dla kosmetologów.

Wybrane certyfikaty: